Naujienos

Tarpdančių šepetėliai

Praėjusį mėnesį pasidalinome informacija, kaip išsirinkti tinkamą dantų šepetėlį, kuris neabejotinai yra viena svarbiausių dantų burnos priežiūros priemonių. Šįsyk norime pakalbėti apie tarpdančių priežiūrą, kurios pamiršti taip pat nevalia, kadangi tarpdančiai sudaro net apie 30 proc. viso dantų paviršiaus. Būtent netinkamas jų valymas gali netgi sutrikdyti jūsų sveikatą.

Tiesa ta, kad dantų siūlas, kurį tikriausiai galime rasti bene kiekvieno žmogaus namuose, tarpdančius išvalo tik iš dalies. Efektyviai ir tinkamai burnos higienos priežiūrai rekomenduojame naudoti kokybiškus tarpdančių šepetėlius. Kasdien prieš valydami arba išsivalę dantis, naudodami tarpdančių šepetėlius jūs apsisaugote nuo dantenų uždegimo problemų.

Kokius tarpdančių šepetėlius rinktis? CURAPROX tarpdančių šepetėliai prisitaiko prie tarpdančio anatomijos, efektyviai bei saugiai valo ir nepažeidžia dantenų. Technologija užtikrina, kad šepetėlis pasieks atokiausias dantenų vageles, įdubimus ir leis išvalyti net siauriausius tarpdančius. Naudojama ypač plona, tačiau tvirta chirurginė vielutė suteiks galimybę išvalyti tarpdančius vos vienu judėsiu – įvedus šepetėlį į tarpdantį užteks jį tiesiog ištraukti.

Kaip tinkamai pasirinkti tarpdančių šepetėlių dydį? Tarpdančių šepetėlio šereliai turi įsiskverbti ir užpildant tarpdančius juos švelniai valyti, tad tiksliausiai reikiamą tarpdančių šepetėlių dydį nustatyti gali odontologas arba dantų higienistas. „Divadenta“ specialistai atlikdami dantų burnos higieną, išmatuos jūsų tarpdančius specialiu zondu ir patars, kokio dydžio CURAPROX tarpdančių šepetėlius naudoti skirtingiems tarpdančiams valyti.

Tarpdančių priežiūra – svarbi kiekvienam iš mūsų, tačiau ypač kritinė periodontinių problemų turintiems žmonėms. Užsukite į odontologijos kliniką „Divadenta“ ir konsultacijos metu padėsime išsirinkti tinkamiausias burnos priežiūros priemones. Investuokite valandą savo laiko į gražią ir sveiką šypseną!