Odontologijos klinikoje Divadenta Jūs galie rinktis iš 3-jų dantų balinimo rūšių:

 • Dantų balinimas su Philips Zoom sistema

  • Dantų balinimas Philips ZOOM White, šiandien yra pažangiausias ir saugiausias emalio balinimo būdas. Ši sistema yra saugi, efektyvi ir greita. Po dviejų valandų Jūsų dantys taps žymiai baltesni (net iki 8 – ių atspalvių). Šviesa aktyvuojamo balinančio gelio ZOOM sudedamoji dalis yra vandenilio peroksidas (6 proc.). Vandenilio peroksidui skylant, deguonis įsiskverbia į emalį ir dentiną, išbalindamas spalvotas medžiagas, tačiau nepažeisdžia danties struktūros. Gelio pH yra neutralus, be to jo sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato (ACP), kalio nitrato ir  fluorido – tai medžiagos stiprinančios  danties struktūrą. Po balinimo nerekomenduojama kelias dienas vartoti stipriai dažančių maisto produktų (kavos, raudono vyno, valgomųjų dažų) ir rūkymo.

   Kaip vyksta Philips ZOOM balinimas?
   Dantų balinimas- tai profesionalaus ir kompetentingo požiūrio reikalaujanti procedūra. Mūsų klinikoje dirba  ZOOM technologiją puikiai išmanantys specialistai. Pati dantų balinimo procedūra ZOOM prasideda nuo apsaugos: lūpos, dantenos ir gleivinės kruopščiai padengiamos apsauginėmis plėvelėmis. Lūpoms taip pat galima naudoti vazeliną. Netutėtų likti neapsaugotų minkštųjų audinių. Ant dantų užtepamas pirmasis gelio sluoksnis, pacientui uždedami apsauginiai akiniai. Specialistas įjungia lempą, vienas seansas trunka apie 15min., kuris apšviečia balinamąjį gelį. Paprastai užtenka keturių gelio aktyvavimo etapų. Jei po procedūros paaiškėja, kad pacientas nori baltesnių dantų, galima atlikti papildomą seansą, bet ne ankščiau kaip po 3-4 savaičių. Su laiku dantys gali keisti spalvą, jai atgaivinti naudojamos individualiai pagamintos balinimo kapos, kurios užpilamos švelniu atkuriamosios formulės geliu. Gelis padės atkurti dantų spalvą beveik tokią pačią, kokia buvo iškarto po ZOOM balinimo procedūros.

   Kam nerekomenduojamas Philips ZOOM balinimas?
   Balinimo procedūra saugi tiek dantims, tiek visam organizmui. Tačiau vis dar yra kontraindikacijų:

   • Neštumas;

   • Onkologinės ligos;

   • Žindymo laikotarpis;

   • Amžius iki 18m.;

   • Labai ryškus dantų jautrumas;

   • Negydomos dantenų ligos;

   • Netoliaravimas Komponentams, esantiems gelio sudėtyje;

   • Dantų dilimas;

   • Nešiojantiems ortodontinius aparatus;

   Svarbu!

   • Negyvi dantys, plombos ir vainikėliai nebąla, todėl plombavimas ir protezavimas turi būti atliekami po balinimo, pritaikant spalvą prie naujos šviesesnės dantų spalvos.

   • Esamas restauracijas gali tekti keisti ar koreguoti.

   • Prieš dantų balinimą rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu nuvalomos minkštos apnašos nuo emalio paviršiaus bei pašalinami dantų akmenys, kad balinimo procedūra būtų saugi ir duotų maksimalų rezultatą.

   • Su dantų balinimų svarbu nepersisengti!

  Odontologijos Klinikoje Divadenta atlikta Philips Zoom balinimo procedūra

  Odontologijos Klinikoje Divadenta atlikta Philips Zoom balinimo procedūra

 • Dantų balinimas su Beyond White SPA sistema

  Per labai trumpą laiką Jūs galite turėti nuosabiai baltą šypseną. BEYOND sukūrė prietaisą, kuris nuvalo ne tik danties paviršių, bet išvalo šlaką ir iš vidinės danties struktūros. Šaltos šviesos dantų balinimo prietaisas naudoja siaurą aukšto intensyvumo mėlynos šviesos spindulį, kurio bangos ilgis nuo 480 iki 520 nanometrų. Specialiu optiniu procesu pašalinami žalingi infraraudonieji ir ultravioletiniai spinduliai. Balinimo gelyje yra medžiagos,  kuri veikiama šaltos šviesos, aktyvuoja dantyje esantį deguonį ir šis pašalina iš danties emalio bei dentino šlaką, susikaupusį nuo dažančio maisto, gėrimų, spalvotų burnos higienos priemonių. Taigi per vieną trumpą procedūrą sugrąžinamas buvęs Jūsų dantų baltumas. Balinimo procesas su šaltos šviesos lempa trunka vos 30-40 minučių. Naudojant žemą temperatūrą, šalta šviesa panaikina dantų nervų jautrumą. Balinimas šaltos šviesos lempa yra trumpa procedūra be pašalinio poveikio, išbalinanti dantis dviems ir daugiau metų. BEYOND yra pripažintas vienas iš saugiausių ir efektyviausių būdų balinti dantis! Kaip vyksta dantų balinimas Beyond White System Spa sistema?

  Balinimo procedūra atliekama naudojant vandenilio peroksido turinčią medžiagą, kuri aktyvuojama šaltos šviesos lempa.  Prieš procedūrą dantenos padengiamos specialiu apsauginiu geliu, kad nepakenkti joms balinimo procedūros metu, o dantys padengiami anksčiau minėta medžiaga. Kadangi yra naudojama  žema temperatūra, šalta šviesa panaikina dantų nervų jautrumą, kuris neišvengiamas balinant įprastinėmis balinimo sistemomis ar lazeriu odontologijos klinikoje. Pacientui užtenka vieno vizito į odontologijos kabinetą.

  Privalumai

  • Greitas rezultatas. Visa procedūra trunka tik 1,5 val.

  • Mažesnis dantų jautrumas nei po kitų kabinetinio balinimo procedūrų.

  • Išbalina dantis metams ir daugiau, tačiau net ir po kurio laiko dantys neatgauna buvusio tamsaus atspalvio, t. y. netampa tokie tamsūs, kokie buvo prieš balinimo procedūrą.

  DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE BEYOND DANTŲ BALINIMĄ

  Kiek laiko dantys išlieka balti?
  Tiek po balinimo šaltos šviesos lempa, tiek be jos specialistas pateikia rekomendacijas, kaip prižiūrėti dantis, kad išlaikytumėte juos baltus kuo ilgiau. Paprastai balinimo efektas išlieka metus  ir daugiau (jei rečiau valgote dažantį maistą, geriate dažančius  gėrimus, rūkote), tačiau net ir po kurio laiko dantys neatgauna buvusio tamsaus atspalvio, t. y. netampa tokie tamsūs, kokie buvo prieš balinimo procedūrą.

  Kiek laiko trunka balinimo procedūra su BEYOND?
  Pati balinimo procedūra su BEYOND trunka tik 30-40 minučių. Taigi praleisite odontologijos kabinete tik 1,5 val. ir jūsų dantys pastebimai pašviesės. Tai tikrai ne ilgiau nei kirptis plaukus, darytis manikiūrą ar išgerti puodelį kavos.

  Kaip aš turėčiau rūpintis savo baltesne šypsena po balinimo procedūros?
  Per pirmas 24 valandas po balinimo procedūros patariama nerūkyti, negerti kavos, arbatos, colos, raudono vyno ir nevartoti kitų dažančių gėrimų bei maisto produktų. Taip pat rekomenduojama vengti spalvotos dantų pastos bei kitų spalvotų burnos priežiūros priemonių. Balinimo procedūrą atlikęs burnos higienos specialistas išsamiai papasakos apie išbalintų dantų priežiūrą bei įteiks atmintinę.

  Kokie balti gali būti mano dantys?
  Balinimo su kapomis namuose metu Jūsų dantys pašviesės tiek, kiek dantų balinimo procedūrų atliksite. Bandymai rodo, kad dažniausiai tiek po balinimo namuose, tiek po balinimo gydymo įstaigoje su BEYOND dantys pabąla mažiausiai  2 atspalviais pagal klasikinę VITA skalę. Tačiau rezultatai priklauso ir nuo to, kokio tamsumo dantys buvo, kokia dantų patamsėjimo priežastis ir kitų individualių faktorių.

  Ar saugi yra BEYOND balinimo sistema? Ar netaps mano dantys jautresni?
  BEYOND balinimo technologija yra visiškai saugi. BEYOND naudoja šaltą šviesą žemoje temperatūroje, todėl minimaliai dirginami Jūsų dantų nervai. Jūsų dantenos balinimo metu taip pat yra apsaugomos specialia medžiaga. Jeigu nepaisant visų šių faktorių, po balinimo jausite dantų jautrumą, burnos higienistas gali rekomenduoti išgerti nuskausminamųjų vaistų (taip sumažinsime dantų jautrumą pirmą parą po balinimo). Taip pat specialistas parinks tinkamas dantų priežiūros po balinimo priemones.

  Svarbu!

  • Negyvi dantys, plombos ir vainikėliai nebąla, todėl plombavimas ir protezavimas turi būti atliekami po balinimo, pritaikant spalvą prie naujos šviesesnės dantų spalvos.

  • Esamas restauracijas gali tekti keisti ar koreguoti.

  • Prieš dantų balinimą rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu nuvalomos minkštos apnašos nuo emalio paviršiaus bei pašalinami dantų akmenys, kad balinimo procedūra būtų saugi ir duotų maksimalų rezultatą.

  • Su dantų balinimų svarbu nepersisengti!


  Odontologijos Klinikoje Divadenta atlikta su Beyond SPA sistema balinimo procedūra

 • Dantų balinimas namuose

  Populiariausias būdas balinti dantis namuose – balinimo kapos. Dantų balinimas kapomis – į specialias kapas, kurias galima pasidaryti pas odontologą, įvedami dantų balinimo geliai, turintys vandenilio peroksido. Balinant dantis kapomis reikia nešioti kapas uždėtas ant dantų tam tikrą laiką dienos metu arba per naktį. Optimalus efektas pasiekiamas tuomet, kai pacientas procedūrą kartoja dešimt naktų/dienų ar ilgiau, priklausomai nuo to, kiek tamsūs yra dantys, ir kokį dantų balinimo efektą norima pasiekti.

  Jūsų patogūmui balinimo kapas supakuosime į patogią Divadentos dėžutę.

Prieš pradedant dantų balinimą, nesvarbu kokį variantą pasirinksite rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną, pašalinti kietąsias ir minkštąsias dantų apnašas, gerai nuvalyti ir nupoliruoti emalio paviršių.

Dantų balinimo efektyvumas yra individualus. Jis priklauso nuo emalio struktūros, maitinimosi, žalingų įpročių ir amžiaus, todėl ir balinimo seansų skaičius kiekvienam žmogui gali skirtis. Svarbu žinoti, jog plombinė medžiaga nekeičia spalvos, todėl išbalinus gausiai plombuotus dantis, jie gali likti dėmėti. Tad, norintiems balintis dantis, šią procedūrą rekomenduojama atlikti dvi savaites iki estetinio plombavimo.

Odontologijos klinikoje Divadenta dantų balinimo procedūra aliekama, suteikiant maksimalu komfortą ir patogumą.

Erika Vakaraitė

Burnos higienistė

Sigita K. – „Labai profesionalus požiūris į klientą. Kruopšti ir dėmesinga gydytoja, mėgstanti savo darbą ir žmones. Paliko gerą įspūdį. Drąsiai rekomenduoju! Ačiū!“