Dar ankstyvajame amžiuje išugdyti taisyklingi dantų priežiūros įgūdžiai – tai svarbi profilaktika sveikiems dantims. Galime sakyti, kad tai yra neįkainojama investicija į vaiko burnos sveikatą ateityje. Taip pat svarbu žinoti, kad pieninius vaikų dantis  gydyti reikia ir būtina. Visų pirma, negydomi dantys gali sukelti skausmą ir infekciją, kuri gali pažeisti nuolatinių dantų užuomazgas, o priešlaikinis pieninių dantų netekimas gali turėti įtakos netaisyklingam sąkandžiui. Pieniniai dantys palaiko vietą nuolatiniams dantims, todėl netekus per anksti, naujas dantis gali išdygti kreivai.

Divadentos klinikos gydytojai skiria ypatingą dėmesį psichologiniam vaiko paruošimui prieš gydymą. Tam, kad apsilankymas pas odontologą sukeltų kuo mažiau streso, klinikoje specialiai pieninių dantų gydymui vaikas gali išsirinkti  spalvotų plombų spalvas, kas suteikia gerų emocijų ir padidina vaiko įsitraukimą į dantų gydymą. Taip pat po vizito vaikučius palepiname smulkiomis dovanėlėmis už jų drasą.


Gražina Kazėnienė

Gyd. odontologė, estetinės medicinos specialistė

Karolina T. – „Puiki gydytoja! Labai kruopščiai ir atsakingai atliko estetinį plombavimą! Likau patenkinta. Rekomenduoju!!!“

Silvija Bareikaitė

Gyd. Odontologė