Naujienos

Paslaugų gausa

Visos odontologijos paslaugos po vienu stogu! Džiaugiamės galėdami tiek Vilniečiams, tiek iš toliau atvykstantiems pacientams galėdami pasiūlyti tokį platų paslaugų spektrą. Dar metų pradžioje prie komandos prisijungė 10 savo srities profesionalų: chirurgas, endodontas, stipri odontologų bei asistentų komanda.

Kadangi pas odontologą apsilankyti reikia ne tik tada, kai jau negalite pakelti danties skausmo, kviečiame registruotis ir profilaktikai. Profilaktiniai patikrinimai padeda užkirsti kelią skausmui ir problemas pamatyti joms dar nespėjus sutrikdyti Jūsų įprasto gyvenimo ritmo.

Drąsiai kreipkitės į mus, jei turite ir rimtų problemų! Profesionali burnos higiena, dantų balinimas, periodontologija, dantų protezavimas ar implantacija – turėdami tokį gausų paslaugų spektrą, tikime, kad rasime sprendimą ir padėsime išsilaisvinti Jus nuo kamuojančių rūpesčių. Mielai patarsime ir parinksime būtent Jums tinkamiausią gydymo planą: į kiekvieną klinikoje pasitaikantį atvejį žiūrime individualiai. Mūsų tikslas – sveika ir graži Jūsų šypsena!