Naujienos

Kaip pasiruošti danties rovimo procedūrai?

Danties rovimas dažnam yra baimę kelianti procedūra. Visiškai be reikalo! Patyrę mūsų klinikos specialistai tą daro greitai ir be skausmo. O kad jaustumėtės dar ramiau ir užtikrinčiau, dalinamės keletu praktinių patarimų, kuriais vadovaudamiesi pamiršite visas baimes. 

Pasirinkite tinkamą laiką. Neretai daug streso sukelia mintys apie tai, kad per kasdienių darbų gausą tiesiog nėra laiko danties rovimo procedūrai. Žinoma, tinkamas diena, kai nėra darbų turbūt niekada neišauš – susiplanuokite ją! Kad galėtumėte neskubant atvykti į kliniką, o po procedūros ramiai pailsėti ir leisti organizmui gyti, rekomenduojame pasiimti laisvadienį. Taip jausitės ramiau, kad nereikės netikėtai sėsti prie kompiuterio ir atlikti sudėtingas užduotis ar atsiliepinėti į netylančius skambučius.

Atvykite šiek tiek anksčiau. Į kliniką atvykite nevėluodami, o geriausia – šiek tiek anksčiau. Taip turėsite laiko apsiprasti su garsais ir kvapais, kurie odontologijos klinikoje kartais pacientams pažadina baimes. Taip pat turėsite laiko susipažinti su informacija, pateikiama prieš procedūrą, užduoti Jums rūpimus klausimus. 

Pasiruoškite dienai po procedūros. Nors kiekvieno iš mūsų organizmas į danties rovimą reaguoja skirtingai, daug ramiau jausitės žinodami, kad jei jausitės prastai – esate tam pasiruošę. Galite iš anksto įsigyti nereceptinių nuskausminamųjų vaistų, burnos skalavimo skysčio, šaldymo kameroje turėti ledo, o galbūt netgi išsivirti puodą mėgiamos trintos sriubos. 

O išsamiomis rekomendacijomis, kaip elgtis po danties rovimo, kad gijimas būtų sklandus, su Jumis pasidalins mūsų klinikos specialistai. Turite klausimų? Kreipkitės į mus, mielai į juos atsakysime ir padėsime džiaugtis sveika šypsena!