Naujienos

Kaip išsirinkti dantų šepetėlį?

Parduotuvėse dantų šepetėlių yra tikra gausybė – kaip išsirinkti tinkamiausią, į ką atkreipti dėmesį ir kaip nepridaryti daugiau žalos, jei jau esama tam tikrų problemų? 

Šerelių minkštumas. Rinkdamiesi dantų šepetėlį pirmiausia įvertinkite, kokio minkštumo šerelių jums reikia. Minkštus šerelius turinčius šepetėlius turėtumėte rinktis tuo atveju, jei kraujuoja dantenos arba vargina dantų jautrumas, turite problemų su emaliu ar sergate kitomis dantenų bei kietųjų dantų audinių ligomis. 

Šepetėlio galvutės dydis. Nors gali pasirodyti ne itin svarbus aspektas, tačiau galvutės dydis ir forma – labai svarbus parametras, į kurį dažnai pamirštama atsižvelgti. Suaugusio žmogaus dantų šepetėlio galvutė turėtų būti maždaug 2,5–3 cm ilgio ir 10–12 mm pločio. Kitaip tariant, ji turėtų apimti 2–3 dantis. 

Šerelių išdėstymas. ir guminės detalės. Dviejų lygių šereliai geriausiai išvalo tarp dantų susikaupusias­ apnašas. Dantų kabėms valyti tinka ir vadinamieji „vieno danties“ šepetėliai.

Atminkite, kad tai tik pagrindiniai aspektai, į kuriuos renkantis dantų šepetėlį reikėtų atkreipti dėmesį. Vieno geriausio varianto tiesiog nėra, nes kiekvieno iš mūsų poreikiams patenkinti gali būti reikalingas kitoks sprendimas. 

Odontologijos klinikoje „Divadenta“ jau prekiaujame CURAPROX produkcija. Užsukite ir asmeninės konsultacijos metu padėsime išsirinkti tinkamiausias burnos priežiūros priemones. Patikėkite savo burnos priežiūrą mums – juk plati šypsena atveria visas duris!