Naujienos

Pokyčiai netekus vieno ar kelių dantų

Viena pažangiausių dantų atstatymo technologijų išlieka dantų implantacija. Danties implantas pakeičia prarasto danties šaknį, atstato estetinį šypsenos vaizdą, padeda pagerinti kramtymo funkcijas, taip apsaugodamas jūsų kaulą nuo tirpimo. Šįsyk norime pasidalinti pagrindiniais estetiniais ir sveikatos pokyčiais, kuriuos atneša danties atstatymo delsimas:

  1. Žandikaulio kaulų tirpimas. Dantys palaiko burnoje esantį žandikaulio kaulą, o praradus nors vieną dantį – kaulas nebetenka atramos ir ilgainiui pradeda tirpti.
  2. Dantų paslinkimas. Kiekvieno žmogaus dantys šiek tiek juda, tačiau net ir vieno danties trūkumas paspartina šį procesą. Atsiradus nors minimaliam tarpui – šalia esantys dantys pradeda slinktis, o kartu su jais ir likusieji.
  3. Sąkandžio problemos. Sąkandis be galo svarbus burnos ertmės būklei, tad delsdami spręsti danties praradimo problemą galime iššaukti tokias bėdas kaip – greitesnį visų dantų nusidėvėjimą, dantų jautrumą ir kartais net galvos ar raumenų skausmus.
  4. Kramtymo sutrikimai. Viena iš pagrindinių dantų funkcijų yra maisto susmulkinimas. Negalėjimas tinkamai sukramtyti maisto gali paveikti jūsų virškinimą, sukeliant refliuksą.
  5. Veido deformacija. Žandikauliui tirpstant, veidas gali atrodyti įdubęs ir sukritęs, kadangi dantys yra veido atramos dalis.

Netekę vieno ar kelių dantų, nedelskite, ir registruokitės gydymo plano sudarymui. Kuo anksčiau bus pradėtas gydymas, tuo maksimaliai išvengsite kitų galimų komplikacijų. „Divadenta“ klinikoje šią procedūrą atlieka patyrę chirurgas Frederikas Palesikas. Laukiame jūsų skambučių telefonu +370 676 83 112.