Naujienos

Kaip dažnai reikia atlikti burnos higieną?

Odontologijos klinika „Divadenta“ kviečia atvykti ir atlikti profesionalią burnos higieną. Gydytojai odontologai pataria atlikti profesionalią burnos higieną ne rečiau nei kartą per metus, o geriau du kartus per metus. Būtent burnos higienos procedūra yra puiki dantų ėduonies ir dantenų ligų prevencija. 

Kodėl į burnos higieną nereikia numoti ranka? Kad ir kaip stengtumėtės kruopščiai išsivalyti dantis šepetėliu ir pavyzdingai laikytis asmeninės burnos higienos, idealiai to padaryti greičiausiai nepavyks. Kodėl? Net ir po kruopštaus valymo, ant tolimesnių galinių dantų ar dantų tarpuose lieka apnašų, kurių nepasiekia šepetėlio šereliai. Apnašos kaupiasi, formuojasi dantų akmenys, o tai veda prie rimtesnių burnos problemų. 

Po profesionalios burnos higienos procedūros mielai pasidalinsime patarimais, kaip tinkamai prižiūrėti dantis bei atsakysime į visus kylančius klausimus. Esant poreikiui, pamokysime teisingos kasdienės dantų priežiūros rutinos, papasakosime apie tinkamų burnos priežiūros priemonių pasirinkimą. 

Turite klausimų? Kreipkitės į mus, mielai į juos atsakysime ir padėsime džiaugtis sveika šypsena!